Hakkımızda

ARES GÜVENLİK' İN KURULUŞ AMACI

5188 sayılı özel güvenlik yasasına uygun, yürürlükteki yasa, kanun, yönetmeliklerinden ve şirket prensiblerinden asla ödün vermeyen, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ' ni her zaman ön planda tutarak çağımızın tüm modern teknik cihaz ve teçhizatlarla görev yapan ve kendini sürekli yenilemek ve sektöründe lider olmayı ilke edinmiş, bir ideal ile kurulmuştur.

Böylece siz değerli müşterilerimize Profesyonel, Kaliteli, Ekonomik hizmeti vermek hedefi ile görev talimatınızı bekleyen bir GÜVENLİK DANIŞMANINIZ VE GÜVENLİK İŞ ORTAĞINIZ' dır.

2) Gerek genel merkez yönetimimizin işine olan Profesyonel, Ciddi yaklaşımı , gerekse güvenlik görevlilerimizin seçiminde gösterdiğimiz Titizliğimizle; planladığımız hedeflere doğru, sizin destek ve güveninizle hızla ilerlemekteyiz.

3) Şirketimizin temel prensiblerinden birisi de; iş yerinizde, evinizde veya görev verdiğiniz bir ünitede

GÜVENLİK AÇISINDAN

a) Sizlerin kendinizi daha rahat, huzurlu, güvenli bir ortamda hissetmenizi sağlamak,

b) Güvenlik ile ilgili konularda harcayamayacağınız zamanı minimuma indirerek sizlerin kendinize ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırmanızı sağlamak,

c) İş yerinizi / Evinizi , kendi iş yerimiz, evimiz gibi kabul ederek sorumluluğumuzu ve görev bilincimizi sizlerin huzuru ve güvenliği için en üst seviyede tutmak sureti ile yerine getirmek .

GÖREV ALDIĞIMIZ SAHADA GÖREVE BAŞLADIĞIMIZ ZAMANDAN İTİBAREN

a) Yapacağımız denetlemelerde, hizmetin ve sistemin en üst seviyede olması sağlanacaktır.

b) Siz değerli müşterilerimize, her türlü bilgi akışı ( feed - back ) şeklinde raporlanacaktır.